Сьогодні відзначають декілька цікавих свят. Спочатку поговоримо про День джинсів, який святкують кожного року саме 29 квітня. Сьогодні в джинсах можна зустріти будь-кого — починаючи від немовляти йі закінчуючи президентом. Слово «джинси» - це похідне від Genes, що по-італійськи означає Генуя - місто на півночі Італії. Саме звідти везли тканину для джинсів в кінці XIX століття. Однак американці читали це слово на свій лад, так що дуже швидко «Genes» перетворилося в «Jeans», із звичною для нашого вуха вимовою - джинс. Спочатку так називали саму тканину, а тому вже й штани, зроблені з неї.
Джинси напевно є у кожного з вас. Але рано чи пізно навіть самі круті джинси перестають бути частиною вашого гардеробу. І тоді старим джинсам можна подарувати нове життя: створити з них якусь гарну й корисну річ.
Можливо, сьогодні хтось надихнеться такою ідеєю, тематичних майстер-класів у мережі дуже багато:)
А ті з вас, хто причетні до хореографії, можуть теж сьогодні святкувати. Адже 29 квітня Міжнародний день танцю. Танцюйте, піднімайте собі настрій, зміцнюйте своє здоров'я.
29 квітня Всесвітній день бажань. Ми вже з вами загадували заповітне бажання своїй мальованій золотій рибці. У декого, знаю, воно вже здійснилося, а у декого - вже майже. Можете намалювати собі ще одну рибку, але пам'ятайте про ту деталь, яка має залишитися недомальованою. А ще спробуйте самі побути в ролі золотої рибки й виконати чиєсь бажання, хоча би саме маленьке. Це так класно дарувати комусь позитив та віру в диво.
Натанцювалися, намалювалися, тепер час і повчитися трішки:)
Українська мова. Говоримо про речення. Вчора ми з'ясували, що речення виражає закінчену думку. А сьогодні новий відеоурок.
Перевірити, як ви зрозуміли тему сьогоднішнього заняття, допоможе вправа 3 на с.70 підручника.
Математика. Сьогодні повторимо те, що вчили на попередніх заняттях. Попрацюємо в зошитах. Запиши дату, а під нею вирази. Визнач порядок дій у ньому та знайди значення.
(9 • 4): 6 - 27 : (12-9): 9=
(35 + 7) : 6 • 8 + 49 : (16 - 9) • 9 =
Тепер виконай наступне завдання. Так ти повториш табличне множення й пригадаєш правила знаходження невідомих компонентів дій.
63 : х = 9 у • 7 = 49 z : 6 = 6
Навколишній світ. Продовжимо тему нашого вчорашнього заняття.
Один оберт Землі навколо Сонця триває приблизно 365 днів або один рік.
Поки наша півкуля повернена до Сонця, дні у нас довгі, пора року — літо. Поки наша півкуля повернена від Сонця, дні у нас короткі, пора року — зима.
У країнах Північної півкулі, в тому числі й Україні, пори року тривають у такі місяці: зима — від грудня до лютого; весна — від березня до травня; літо — від червня до серпня; осінь — від вересня до листопада.
У Південній півкулі пори року протилежні: літо — від грудня до лютого; осінь — від березня до травня; зима — від червня до серпня, весна — від вересня до листопада.
Місяці пір року в Австралії та Україні є протилежними. Зима в Австралії припадає на червень, липень, серпень, літо – відповідно на грудень, січень, лютий.
Чи святкували ви коли-небудь новорічне свято в купальниках та легких шортах? Ні? А от в Австралії це цілком реально! До австралійців Дід Мороз з’являється не в традиційній шубі, а в… купальному костюмі. Більше того, приїжджає не на санчатах чи лижах, а на новенькому скутері.
Ялинки в Австралії не ростуть, але австралійці хочуть відзначати свято, як європейці. Тому спеціально з північної півкулі в Австралію привозять живі ялинки. Також у своїх будинках австралійці встановлюють і штучні ялинки.
P. S. Творіть, танцюйте, бажайте - усе в ваших руках.
Тетяна Григорівна, добрий вечір. Я не можу знайти у підручнику з укр.мови завдання 3 на сторінці 70...
ВідповістиВидалити