Сьогодні Всесвітній день голосу. Ініціатива свята з’явилася в 1999 році. Голос є подібним до коштовного каменю, в гранях якого відображається багато наукових дисциплін, що вивчають як практичні, так і творчі аспекти його застосування. Пам’ятайте, що якість вашого голосу залежить однаково як від нашої фізіології так і від психологічного стану. Тому приділяйте увагу їм обом і голос ваш буде здоровим.
Особисто для мене неабияким відкриттям було те, що гібони – найкращі співаки в світі тварин. Потужність та мелодійність їхнього голосу прирівнюється до голосу оперних співаків😊
Українська мова. Сьогодні продовжуємо вправлятися в доборі прийменників разом із «Розумниками» 2 клас частина 5 тема 5 завдання 5.9 – 5.14
Навколишній світ. Упевнена, що вчора вам вдалося відповісти на мої запитання та знайти слова-назви тварин в інтерактивному завданні. Схоже завдання є в зошиті на с. 42, виконайте його та пригадайте матеріал попередніх занять. Сьогодні ми познайомимося з тими тваринами й рослинами, які були завезені до Австралії з інших континентів та дізнаємося, чому їх можна назвати непроханими гостями. Інформація про них на с. 93 вашого підручника.
Думаю, що з прочитаного ви зрозуміли, що через теплий клімат і відсутність природних ворогів такі звичні для інших континентів тварини і рослини як верблюд, кролики та кактуси надзвичайно добре приживаються і навіть можуть становити небезпеку для сільського господарства.
Математика. Сьогодні почнемо зі складання порядку дій №6 в посібнику на с. 86, продовжимо «бліц-турніром» №7, а задачу № 6 на с. 83 виконайте в ваших робочих зошитах. Кавунів, про які йде мова в задачі, багато, так як і дій. Але ви – не заплутаєтеся, адже складете схему й будете рухатися вперед, враховуючи кожен відрізок схеми. Я виконала 4 дії, у задачі в мене вийшло 25 кілограмів. Чи правильно я знайшла масу всіх чотирьох кавунів?)
P. S. Наразі моє звернення до дорослих: не забувайте про себе в ці непрості дні. Знайдіть можливість для невеличких психологічних практик: обійняти себе (перед кожним непростим для вас кроком, вдихнути й видихнути); виконати практику"Бачу. Чую. Відчуваю" (зробити паузу, побачити, наприклад, 5 об'єктів зеленого кольору, відчути своє тіло, зробивши 5 комфортних рухів, почути 5 звуків, які лунають довкола, і, знову ж вдихнути й видихнути); смакуючи улюблений ранковий напій, хоча би перший ковток відчути. Доречна метафора: краще малювати гарно підточеним олівцем, аніж шкрябати списаним:)
Дякую вам за дихання в унісон!
Немає коментарів:
Дописати коментар