7 травня проводять Всесвітній день паролів. Пароль (фр. parole — слово) — таємне слово або певна послідовність символів, призначена для підтвердження особи або її прав. Паролі використовують для захисту інформації від несанкціонованого доступу.
Найпоширеніший пароль в світі - 123456, найкоротший - всього 1 символ довжиною. Користуючись паролями, обирайте надійні, які складно вгадати. Ніколи не використовуйте в паролі імен, прізвищ, дати народження або номера телефону – це занадто просто. Хороший пароль – унікальний та складний. Його довжина повинна бути не менше 15 символів. У ньому потрібно змішати букви та цифри. Пам'ятайте, що паролі не можна давати нікому, крім батьків, навіть кращим друзям.
Математика. Сьогодні пригадаємо те, чого навчилися вчора. Вам потрібен буде циркуль, олівець та лінійка. У вашому зошиті накресліть коло, радіусом 2см, позначте центр кола точкою О. Проведіть 2 радіуси так, щоб вони поділили коло на дві рівні частини. Дуже сподіваюся, що це завдання не буде для вас складним.
Пропоную пригадати як ми працюємо з бліц-турніром: прочитайте задачу, запишіть вираз у зошиті, не забудьте про найменування в дужках.
а) У книзі 56 сторінок. Миколка читав щодня по 8 сторінок. За скільки днів він прочитав цю книгу?
б) В одній книзі 9 сторінок. Це в 3 рази менше, ніж у другій. Скільки сторінок
у II книзі?
в) В одній книзі 9 сторінок, а в другій - у 4 рази більше. Скільки сторінок у двох книгах?
г) В одній книзі 40 сторінок, а в другій - у 5 разів менше. Скільки сторінок у двох книгах?
д) В одній книзі ЗО сторінок, а в другій - на 24 сторінки менше. У скільки разів у II книзі менше сторінок, ніж у І?
У вас має вийти 5 виразів.
Українська мова. Сьогодні читаємо "Загадкову історію" від нашого знайомого автора Дмитра Кузьменка.
А перевірити те, як ви зрозуміли прочитане, зможете за посиланням.
Навколишній світ. Минулого разу ми з вами говорили про мешканців Океанії, про те, хто там живе.
Перевіримо, що залишилося в пам'яті про Океанію.
Сьогодні ми вирушаємо у мандрівку до найвідомішої природної пам’ятки Океанії.
Перевіримо, що залишилося в пам'яті про Океанію.
Цією пам’яткою є найбільший кораловий риф у світі — Великий Бар’єрний риф. У давнину корали вважали рослинами. А насправді, це велика група дрібних (завдовжки до 3 мм) тварин. Існує близько 6000 видів коралів. «Кущики» чи «дерева» коралів — це укріплений «замок», який будують для себе коралові поліпи, що живуть спільно, колоніями або поодинці. Харчуються вони дрібними тваринами, водоростями. Скупчення коралових колоній утворюють коралові рифи. Корали люблять теплу і чисту воду. Це основна умова їхнього життя. Із коралів виготовляють ювелірні прикраси, використовують їх і як будівельний матеріал. Про Великий Бар’єрний риф на с. 108 у вашому підручнику та у відео нижче.
Немає коментарів:
Дописати коментар