вівторок, 31 березня 2020 р.

31 березня


31 березня в 2-А свято – День канікул електронного навчання. Сьогодні кожен з учнів отримає результати свого понеділок-тесту (заходимо за індивідуальним посиланням, де зберігаються результати попереднього випробування), порахує отримані стимули (курс "валюти" такий, як і минулого тижня) й гордо піде на відпочинок. Цей тиждень для вашого відпочинку, для втілення ваших творчих ідей та здорового й безпечного перебування вдома без жодних шкільних завдань.
Хочеться звернутися до вас: мами, тата, бабусі, дідусі, рідні моїх учнів… Дякую, що ви адаптувалися до нових реалій, чуєте й розумієте кожне моє слово, вміло можете донести його до дитини. Знаю, що не завжди є можливість, час, а, інколи, й терпіння… Але наша трикутна команда (вчителі-учні-батьки), кожна вершина якої правильно вмотивована, працюючи дистанційно протягом двох тижнів, довела, що немає нічого неможливого для справжньої команди. Я дякую за взаємодію та ваші фідбеки, адже вони дуже важливі для мене.
Загальні результати класу за другий тиждень. (Математика - рекордсмен тижня, маємо добрі показники з мови, а ось до  США  треба буде ще повернутися:)
                          

P.S. Сьогодні йде переоцінка цінностей для кожного з нас. Цінуйте те, що маєте, бережіть себе та гарно відпочиньте самі й дозвольте це зробити дитині! Зустрінемося через тиждень!
І…якщо будуть цікаві фото з канікул електронного навчання, діліться в коментарях!)

понеділок, 30 березня 2020 р.

30 березня. День десятий

30 березня, за народним календарем, день Теплого Олекси, адже від цього дня спостерігається тепла весняна погода. Це також свято бджолярів, мисливців і рибалок. Цього дня пасічники виставляють вулики. Мисливці запевняють, що в день Теплого Олекси лисиці переселяються із старих нір у нові. Рибалки святкують цей день, сподіваючись на добрі лови. 

А ще 30 березня – День Олівця. Малювати й розфарбовувати — неймовірно захоплива справа! А цікаво ж, як олівець з'явився і став таким популярним? Дізнайся, що надихнуло винахідника до створення першого олівця!
Сьогодні для роботи з тестами олівець тобі не потрібний. А от  після того, як справишся із тестовими завданнями, можна взяти олівці й відсвяткувати їх День гарним малюнком або яскравою розмальовкою, якими в коментарях можеш поділитися з однокласниками:)
Тести знайдеш:
Українська мова – тут
Математика – тут
Навколишній світ –  тут
P. S. Успіху! Працюй спокійно, не поспішай, пригадай те, з чим знайомилися протягом тижня й результат тебе потішить!
Я знаю, що кожен із вас володіє супергеройською силою!

пʼятниця, 27 березня 2020 р.

27 березня. День дев'ятий

27 березня  Міжнародний день театру. В умовах карантину ви можете відвідати театр. Не вірите?) Знаю, що ви вже кажете: «Звичайно можна, але лише віртуально». На віртуальну екскурсію вас запрошує київський національний академічний театр оперети.  Перейди за посиланням http://operetta.com.ua/vr/ua/
  
Математика. Сьогодні попрацюємо з багатоцифровими числами. Завдання  9 в посібнику на с. 76 ( слово, яке в тебе вийде – назва столиці «острову лемурів» Мадагаскару). 
Українська мова. Ти вже знаєш, які заняття пробувала дівчинка з оповідання «Моє хобі» с. 56-57 підручника. А давайте перевіримо, наскільки уважно ви читали текст (можеш перечитати його ще раз та закрити підручник). Запиши одним словом відповідь на кожне з п’яти запитань замість крапок (в зошиті познач число, перше слово пиши з великої букви, а наступі – через кому).
… листа своєму другу, він щодня … у футбол, дівчата … у групі підтримки, я … головою, я попрощалася з усіма й … з кабінету. 
Серед п’яти записаних тобою дієслів, підкресли ті, які вжиті в множині.
Навколишній світ. Сьогодні ми будемо говорити про ще один винахід, який змінив історію людства — транспорт та про винаходи в космічній галузі (с. 78-79)
Про історію автомобілів подивись тут, а про невагомість дізнаєшся тут.
Сьогодні – фінальний день нашого «перебування» в США, а що ж вдалося запам’ятати про цю цікаву країну. Перевірити себе зможеш тут
P. S. Які ж ви молодці! Як гарно працює ваша фантазія. До вашої уваги перелік вигаданих вами свят: Свято позитивних емоцій, Свято класного керівника, Свято подарунків, День самокатів, Свято котів, Свято вареників, Свято цукерок та шоколаду, Свято настільних ігор, Свято навпаки, День незвичайної зачіски, День смачної їжі, День ігор, Свято улюбленої книги, Свято пирогів та смаколиків, День ведмедика в масці, Свято сонця, День спорту для здоров’я, День канікул електронного навчання, День національної страви, Свято піци, Свято цукерок, Свято усмішки, 
Своє вигадане свято для всіх нас запропонували: Віка, Поліна, Каріна, Антон, Стьопа, Софія, Яна, Вероніка, Оля, Максим, Міша, Марина, Мая, Тимофій, Ярослав, Гоша і всі наші Маші😊, за що їм дуже дякую!
 А дехто вже й відсвяткувати встиг😊
Щодо дат святкування, то ми обов’язково визначимо їх при зустрічі. Кожен зможе визначитися з днем свого свята самостійно, але 26 березня та 31 березня, я так розумію, святкуємо День пирога та  День канікул електронного навчання відповідно😊
І… фінальне завдання на вихідні… не забудь… итичопдіВ (згадай про Перевертаса) на всі 100% 😊

четвер, 26 березня 2020 р.

26 березня. День восьмий

26 березня – День «Придумай своє свято». Давайте долучимося до святкування цього дня. Придумайте свято, яке ми б могли відзначати усім нашим колективом, напишіть його назву, перейшовши за посиланням, а потім ми оберемо разом із запропонованих ті, які наберуть найбільше голосів.
 А дизайнерами листівок до свята 100% можуть бути Гоша та Ярослав, які вчора виготовили свої авторські листівки:)
Математика. А давненько ми не розв’язували задачі, чи не так?) «Розумники» допоможуть тобі налаштуватися на роботу: клас 2, частина 5, тема 12, завдання 7, 8, 9, 10. А тепер ви вже готові розв’язати задачі на с. 73 посібника: задачу 6 зроби в посібнику, а №7 в зошиті ( відступи 4 клітинки, запиши дату та розв’яжи задачу (схему креслити не потрібно, адже вона вже є в посібнику, попрацюй з нею там).
Українська мова. Вчора ми говорили про обов’язки. А сьогодні поговоримо про улюблені ваші справи (хобі). Ми вже говорили про ваші хобі в класі, можливо, за час карантину вони зміняться чи додадуться, а, можливо, хтось досі не може знайти своє, як і головна героїня оповідання «Моє хобі» с. 56-57 підручника. Порівняй її з собою, прочитавши текст. 
Навколишній світ. Як винайшли електрику та коли з’явився комп’ютер, і як із усім цим пов’язані США дізнаємося сьогодні.  
«Колись давно люди жили без світла. З винайденням електроенергії життя людини значно спростилося – почали з’являтися різноманітні електричні прилади, які полегшували життя людини. Більше про історію дивовижного винаходу — електрики, познайомимося ближче з американським винахідником лампи розжарювання Томасом Едісоном на с. 76 підручника та з відео. Використавши QR code (с. 76), подивись мультфільм та дізнайся скільки невдалих спроб зробив винахідник.
Про історію комп’ютера розкаже підручник (с. 77) та відео 
P. S. Сподіваюсь, ви не забули придумати свято, мені дуууже цікаво, чи не втратили ви на карантині вміння фантазувати😊

середа, 25 березня 2020 р.

25 березня. День сьомий

25 березня проводять День листівки. Яка ж вона, героїня дня? Як правило, на лицьовому боці листівки знаходиться будь-яке повноформатне зображення, а її зворотна частина призначена для написання повідомлення й адреси отримувача та відправника, а також для наклеювання поштової марки. Часто марка друкується на листівці. Листівка може бути і не поштовою. У цьому випадку на ній немає поштової марки, це просто картка з цупкого паперу за розміром звичайного конверту. 
Дуже приємно, коли несподівано, без будь-якого приводу отримуєш листівку. Колись саме так трапилося й зі мною (дякуючи Гоші😊 
Листівку можна виготовити й власноруч і подарувати її своїм рідним просто так, написавши приємні слова. Упевнена, що креативу вам точно вистачить, а писати ви вмієте. Творіть та тіште своїх близьких!
Математика. Сьогодні відпрацьовуємо випадки множення й ділення на 5. Для цього в посібнику на с. 72 є вирази №2, а на с. 73 рівняння 5; сподіваюсь ви не забули про збільшення та зменшення чисел, перевірити себе можна, виконавши бліц-турнір на с. 72 №3. 
Для закріплення є вправа на множення за посиланням   та ділення за посиланням.
Українська мова. Сьогодні ми вдосконалюємо свої знання про дієслова. Знаю, що в кожного з вас є ті обов’язки по дому, які ви можете виконувати самі, а є ті, які робите разом. Запиши в зошиті сьогоднішнє число (відступивши від попередньої роботи) , а потім запиши два речення, одне має починатися зі слова «Я», а друге – «Ми» за зразком:
Я мию посуд і гуляю з собакою.
Ми миємо підлогу й витираємо пил.
Закодуй дієслова в реченні. Зверни увагу, якщо робота виконується однією особою або об’єктом, то це – однина, а якщо кількома – множина.
Перевір, чи засвоєно матеріал тут.
Навколишній світ. Про винаходи в медицині ви зможете прочитати на с. 75 підручника, а про щеплення більше дізнаєшся з відео.
P. S. Наші давні друзі приготували для тебе веселу зарядку. 
А якщо матимеш бажання й захочеш показати свою листівку друзям, надсилай фото😊 А, можливо, у тебе є власна зарядка, то поділись нею з нами, будь ласка:)
Перша ластівка: зарядка від Антона . Дякую!

вівторок, 24 березня 2020 р.

24 березня. День шостий

24 березня - національний день родзинок в шоколаді в США. Родзинки – корисно, шоколад – смачно, чому б і не почати сьогоднішній ранок, святкуючи разом із США, але пам’ятаємо про міру😊 
Навколишній світ. Саме США будуть ключовою темою сьогоднішнього тижня. Ми будемо разом досліджувати пам’ятки США, знайомитися з винаходами та винахідцями. 
Спершу подивись інформаційне відео про Сполучені Штати Америки, воно доповнює с. 74 в підручнику.
Дослідити парк секвой (найбільших на землі дерев) зможеш тут, парк розваг «Діснейленд» тут, інформацію про статую Свободи знайдеш тут, Великий каньйон – тут 
Як українські  козаки  в США подорожували, що бачили та кого зустріли, дізнаєшся, коли переглянеш мультфільм 
Не забувай робити перерви між переглядами відео, дбай про свій зір.
Українська мова. Сподіваюся, що до вас протягом карантину не приходив пан Перевертас, вірш про якого склав Сергій Пантюк. А, можливо, до когось усе ж завітав той, з ким не дружать батьки?) Звичайно, дізнатися про цього дивного пана зможемо, якщо прочитаємо поезію на с.54 в підручнику. Можливо, комусь вона, як і Вані, який декламував цей вірш напам’ять, дуууже сподобається, то можете її вивчити (пригадайте, якщо декілька разів виразно прочитати поезію, вона швидко запам’ятовується).
З паном Перевертасом точно дружать слова з протилежним значенням. Є такі іменники: день – ніч, прикметники: холодний – гарячий, дієслова: плаче – сміється. Створити такі пари спробуй, виконуючи вправу 3 на с. 54 (у зошиті відступи два рядки від написаного, запиши число й утвори 4 пари дієслів.
Повправляйся в доборі дієслів із протилежним значенням за посиланням 
Математика. Настав час заповнити таблицю на 5, яку ми вклеювали на обкладинку посібника. Мабуть, це найлегший випадок множення та ділення з таблиці, погодьтеся😊 «Розумники» тобі допоможуть удосконалити свої знання: клас 2, частина 5, тема 12, завдання 1, 2, 3, 4, 5, 6
P. S. Мабуть, ви вже здогадалися, читаючи цю публікацію, що цього тижня ми працюємо (результати голосування нижче на діаграмі), зробимо перерву з наступного вівторка на 7 днів.
Результати тестів у відсотках ви вже бачили, коли проходили тести. Сьогодні ви ще й отримаєте їх в особистих повідомленнях. Загальний результат класу можна побачити на діаграмі. 
Буде правильно, якщо кожні 100% (відповідно 10 правильних запитань) перетворяться на 5 стимулів, 80-90% – на 4 стимули, 60-70% – на 3 стимули, 50% – на 2 стимули, 40% – на 1 стимул. Тому, часу не гай,  рахувати свої «скарби» починай😊

понеділок, 23 березня 2020 р.

23 березня. День п'ятий

23 березня відзначається Всесвітній день метеорології – професійне свято синоптиків усіх країн. Метеорологів називають вартовими погоди, адже це робота яку не можна залишити ні на хвилину. Вони стежать за всіма змінами погоди, фіксують їх, вносять дані спостереження в спеціальні журнали, ведуть збір, оцінку та систематизацію даних атмосферних явищ. Хто знає можливо, хтось із вас зможе в майбутньому опанувати цю непросту, але дуже цікаву й потрібну людству професію… А от сьогодні й кожного дня нехай буде сонячно й затишно у ваших домівках, не дощитиме й не гримітиме, а вітер буде попутним кожній задуманій справі!
Сьогодні для тих, хто має бажання перевірити свої знання й уміння, отримані минулого тижня, понеділок-тест. Я створила для вас тести з основних предметів на платформі Classtime. Для того, щоби пройти тест, зайдіть за посиланням, вкажіть своє прізвище та ім’я, приєднайтеся до сесії, ви  побачите усі активовані питання та можете на них відповідати, в кінці тесту ви побачите свій  власний результат.
Тест із математики – посилання тут
Тест із української мови – посилання тут
Тест із навколишнього світу – посилання тут
Читайте вдумливо запитання, починайте з того предмету, який забажаєте, спробуйте обійтися без допомоги ваших батьків під час проходження тесту, адже вони теж деколи помиляються:) Успіху всім у сьогоднішніх випробуваннях! 
Мені дуже важлива ваша думка з питання щодо продовження нашого дистанційного навчання протягом цього тижня. Адже вже цього тижня – весняні канікули. Вирішувати вам: якщо більшість із вас – за, то навчання продовжимо, якщо – ні, то зробимо паузу на тиждень:) Опитування анонімне (я не буду знати, хто надсилає відповідь). Голосуємо тут https://forms.gle/ircD8oJeyL348Eve6 
 Результати повідомлю завтра)
P. S. Я дуже тішуся з того, які молодці ви й ваші рідні: стільки смакоти було приготовано протягом мексиканського тижня!




Приємно, що ви доєдналися до флешмобу (як і минулого року)  на підтримку людей із синдромом Дауна, які своєю добротою, щирістю й безпосередністю компенсують все те, в чому вони відрізняються від здорових людей, а часто й перевершують їх.

пʼятниця, 20 березня 2020 р.

20 березня. День четвертий

20 березня – Всесвітній день Землі. Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі умови, що сприяють нашому існуванню й життєдіяльності, що відкривають для нас вдосталь можливостей і достатній простір для їх реалізації. До Дня Землі приурочена така щорічна подія як голос Дзвонів Миру, який вперше був встановлений в Нью-Йорку, в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй у 1954-му році. «Хай живе загальний мир у всьому світі», засвідчує напис на дзвонах, відлитих із зібраних монет, які пожертвували діти з усіх континентів нашої планети й нагородних знаків - почесних орденів і медалей багатьох країн світу. Ми всі відповідальні за мир і гармонію, без якої життя на нашій планеті знаходиться під великим питанням. Розум і небайдужість здатні зупинити помилковий напрямок людства, не будемо забувати про це. Давайте використовувати цю можливість, щоб зберегти перспективу життя! 
Я досліджую світ.  Досьогодні ми знайомились із яскравою сучасною Мексикою. А сьогодні дізнаємось її історію, а якщо точніше — дізнаємось хто такі Майя та чим вони відомі. Ви вже робили завдання, використовуючи цифри майя, але більше про цю загадкову цивілізацію зможете дізнатися з підручника с. 69, там також знайдете інформацію про українця, якому вдалося розшифрувати незвичну та складну систему письма майя, а відео доповнить цю інформацію.
Якщо хочеш стати мільйонером, досліджуючи Мексику, тобі сюди)) 
Математика. Сьогодні пригадаємо порядок дій у виразах та особливі випадки множення й ділення с. 70 № 6 підручник, а також перевіримо свої знання табличного множення й ділення ( вправа 1, вправа 2)
Українська мова. Ви вже знаєте, що таке дієслово, тому легко зможете виконати завдання 2 на с. 53 в підручнику: відредагуй текст, зупини цю нісенітницю, запиши три речення правильно й «закодуй» дієслова.  (У зошиті відступи 2 рядки від написаного тобою, вкажи дату й запиши речення, вгорі над дієсловом познач цифру 3)
А для рефлексії спробуй вправу)
P. S. Я бачу, що ви активно працюєте, розумієте, що наразі саме така наша співпраця не лише збереже ваші інтелектуальні та творчі ресурси, а й поповнить їх запас. Попереду - вихідні: насолоджуйтеся спілкуванням з родиною та відпочивайте! 
Діло добре ладиться, як настала п’ятниця.
Вдома скрізь кипить робота – починається субота.
А субота з хлібом-сіллю привела сестру неділю.
Ось і тижневі кінець, хто трудився – молодець!

четвер, 19 березня 2020 р.

19 березня. День третій

19 березня - міжнародний тиждень ввічливості на дорозі. Поведінка на дорогах – показник культури сучасної людини. Бути ввічливим на дорозі – дбати про власну безпеку та безпеку водіїв, пішоходів, пасажирів. Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.  Я впевнена, що ви пам’ятаєте про це й під час карантину. А от Нолик ледве не потрапив під машину… Пригадай правила та дізнайся дещо нове з Фіксиками
Українська мова. Сьогодні познайомимося з новою частиною мови, яку закодуємо цифрою… Упевнена, ви здогадались, що кодом буде  3! А детальніше про цю частину мови дізнаєшся від «Розумників» (2 клас 5 частина тема 1 ( не захопись занадто, зверни увагу, що останнє завдання з цієї теми: обрати хмаринку з відповідною цифрою) Якщо з якоїсь причини ти не маєш такої можливості для роботи з "Розумниками", для тебе файл 1 або 2.
Тепер ти точно зможеш виписати з тексту в зошит «Найкращий подарунок» (с.51-52) дієслова. (Відступи від попередньої роботи 2 рядки, напиши сьогоднішню дату: 19 березня, а з наступного рядка через кому запиши 7 дієслів) Перевіряй себе, ставлячи відповідні запитання.
Математика. Сьогодні  в центрі уваги задачі. Попрацюй в посібнику на с. 70. Зверни увагу, що для виконання № 4 потрібно пригадати збільшення та зменшення числа в кілька разів. А тепер уяви, що в квартирі (завдання № 5) потрібно зробити ремонт, і ти, як справжній фахівець, маєш обчислити її площу (правила тут, знайди потрібне) 
Я досліджую світ.  Мексика багато може розповісти про себе. Вона рясніє цікавими тваринами, птахами та іншими представниками фауни. Наприклад, тут можна зустріти деревного дикобраза, чорного ведмедя, чотирилапого мурахоїда. Також, слід відмітити, що в Мексиці дуже тепло. Середня температура взимку складає приблизно 24 градуси за Цельсієм, а тваринний світ дуже різноманітний.
Про тварин Мексики подивись тут
А підручник познайомить тебе із однією з найдивовижніших подій у світі, ти матимеш змогу прочитати про неї та подивитись відео, використавши  QR-код (с. 68) 
Матеріал, який розміщений на с. 33 зошита розкаже про життєвий цикл метелика-монарха. Сьогодні ви – вчені лепідоптерологи, які дослідять, яка стадія розвитку найкоротша, а яка – найдовша. 
P. S. Хочу надихнути вас рядками Ліни Костенко (19 березня ця талановита людина святкує свій День народження):  
І в житті, як на полі мінному,
я просила в цьому сторіччі
хоч би той магазинний мінімум:
— Люди, будьте взаємно ввічливі! —
і якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
— Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!


середа, 18 березня 2020 р.

18 березня. День другий

18 березня в США проводять Національний день неохайного джо та Національний день мереживного вівсяного печива. Неохайний джо - це бутерброд, що складається з яловичого фаршу або свинини, цибулі, томатного соусу або кетчупу, вустерширського соусу та інших приправ, які подаються на булочці для гамбургерів. А от про вівсяне печиво багато розповідати не треба, його треба смакувати. А чом би й не приготувати його сьогодні разом з усією сім’єю? Треба лише знайти вдалий рецепт (а, можливо, є ваш сімейний), зібрати всіх на кухні, а вже через пару годин смакувати "героєм" сьогоднішнього дня) Тому, сьогодні, об’єм матеріалу для вивчення буде у кілька разів менший)
Математика. Пригадаємо таблицю множення й ділення на 2,3,4, з’ясуємо як змінюються числа та проведемо «Бліц-турнір». 
Працюємо в посібнику с. 68 №11, 12 налаштовуємося на роботу: графіка + логіка;
с. 69 № 1 (корисне тут), тепер повторимо множення й ділення №3(корисне тут) і, нарешті, бліц-турнір №2 про пуделів, картоплю, дівчат та хлопців...
Українська мова. Сьогодні почитаємо с. 51 «Найкращий подарунок» Дмитра Кузьменка. Перед читанням подивись тлумачення деяких слів. Так твоє читання стане свідомим. Після читання матимеш змогу перевірити себе на уважність https://onlinetestpad.com/hmgaalralrxtw
Я досліджую світ.  Сьогодні мова піде про мексиканську їжу. Прочитати про неї зможеш на с. 67 підручника, а перевіриш себе, виконуючи завдання в зошиті на с. 32. А якщо хочеш дізнатися, з чого і як готуються мексиканські тако, то зазирни сюди https://www.youtube.com/watch?v=PGklx6OD_MM
P. S. Якщо буде бажання й можливість, поділіться фото власноруч приготованих смаколиків (печиво, бургер чи, може, мексиканська страва))  у коментарях під дописом)




вівторок, 17 березня 2020 р.

17 березня День перший

17 березня в Ірландії святкують день Святого Патрика. Урочистості щодо цього Дня в Ірландії, як правило, включають в себе тематичні громадські паради і фестивалі. Зелений колір асоціюється з Ірландією, і в ірландській культурі прийнято носити зелений одяг або зелені аксесуари на День Святого Патрика. У деяких містах і населених пунктах навіть фонтани підсвічують зеленим світлом. Багато ресторанів пропонують їжу зеленого кольору в цей день.  Нехай цей день буде зеленим світлом і для початку нашого електронного навчання)
Українська мова. Сьогодні повторимо прикметник. Працюємо усно, використовуючи Інтернет. 
Матеріал для повторення за посиланням
1. Відшукай прикметник.
2. Поєднай іменник із прикметником, утворивши пари
3. Не забудь, що прикметники змінюються за числами.
4. Прочитай вірш «Не вгадаєте ніколи» (с. 44 підручник) та виконай вправу.
Математика. Пригадаємо таблицю множення й ділення на 2,3,4, не забудемо й про збільшення та зменшення чисел. Працюємо в посібнику та зустрінемося з "Розумниками". 
Матеріал для повторення за посиланням 
Завдання в посібнику для закріплення вивченого: с. 66-67 № 1,2,3,4
«Розумники» клас 2 частина 5 тема 10
Я досліджую світ. Поки ще не вдалося приміряти головний убір індіанців (зробимо це одразу, як повернемося на навчання), а от відкрити екзотичну Мексику - можемо! Читаємо про неї в підручнику, працюємо в зошиті та використовуємо Інтернет-ресурси. 
Знайомимося з Мексикою
Милуємося цвітінням кактусів
Шукаємо мексиканські слова, не зламавши язик)
Читаємо текст у підручнику с. 65-66 та виконуємо завдання в зошиті с. 30-31 (досліджуємо таємні цифри майя) с. 30-31


Дні електронного навчання 2-А

Добрий день. Так склалися обставини, що сьогодні 2-А клас Броварського навчально-виховного комплексу, як і більшість учнів у різних куточках нашої планети, навчається дистанційно. Звичайно, це не надовго, адже ми скоро зустрінемося в нашому затишному кабінеті на другому поверсі) І для того, щоби переступити поріг школи здоровими й впевненими у власних силах, ми працюємо дома)
Кожного дня в блозі з'являтимуться дописи, в яких буде розміщений навчальний матеріал із основних предметів: української мови, математики та навколишнього світу. З вівторка по п'ятницю ви, заручившись допомогою ваших батьків, сприймаєте та засвоюєте матеріал, а в понеділок матимемо можливість разом із вами перевірити те, чому навчилися за тиждень, такий собі, понеділок-тест) Як завжди діагностуємо: ви перевіряєте, чому навчились, а я, як вчитель, рухатися нам далі, чи дещо повторити)
Вчимося, але й не забуваємо відпочивати!) Проведемо ці дні з користю та позитивом!
P.S. Шановні батьки, сьогодні ми з вами - команда, адже, саме від того, як ви організуєте режим дня своєї дитини, будете дбати про чергування навчання та відпочинку в період карантину, з розумінням поставитеся до такої форми навчання, залежить результативність цієї дистанційної співпраці. Терпіння кожному й міцного здоров'я!
                                                                                                                               Тетяна Григорівна